اخبار استخدامي کرمان

کد خبر: 139605251012 زمان: 23:30   1396/06/16 خبر روز:

آغاز مهلت ثبت نام استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان

نشست خبری اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان صبح امروز در ساختمان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پانا، محمد حسین قمری دبیر شواری سیاست گذاری آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان درباره چگونگی برگزاری این آزمون و نحوه ثبت نام در سامانه inre.ir توضیح داد و گفت: پنج هزار شغل با برگزاری این آزمون برای افراد جویای کار ایجاد می شود و سعی می شود در این فرایند مهارت و توانایی افراد در آن شغل در نظر گرفته شود.

دبیر شورای سیاست گذاری آزمون استخدامی تاکید کرد: در این آزمون و در فرایند رتبه دهی به افراد شرکت کننده مدرک تحصیلی اصلا تاثیری ندارد. قمری بیان کرد: طبق برآوردها با برگزاری این آزمون تعداد حداقل ۵ هزار نفر شغل مورد نظر خود را پیدا می کنند.

وی درباره افرادی که در مرحله اول آزمون قبول نمی شوند نیز، گفت: افرادی که جذب کار نمی شوند کارنامه تحصیلی دریافت می کنند و همچنین به آنها مشاوره داده می شود که چه شغلی برایشان مناسب است و علت ها و ضعف های آنها مورد بررسی قرار می گیرد.

به گفته دبیر شورای سیاست گذاری آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان انتخاب شغل و حرفه مورد نظر برای ثبت نام کنندگان در ۸ دسته مجزا طراحی شده است و سوالات مطرح شده نیز در حوزه شخصیت شناسی، فهم اجتماعی و دانش عمومی و اختصاصی هر شغل است.

لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان از ۱۴ تا ۲۶ شهریورماه انجام می شود.

» بازدید امروز: 18
» بازدید دیروز: 6
» افراد آنلاین: 2
» بازدید کل: 845
کرمون چه خبر؟